Menu

Suzuki Swift 1.3 GS Cabrio

Suzuki-Presse.de

huczyn

Moim pierwszym i najbardziej wiarygodnym źródłem informacji na temat Suzuki Swift był oczywiście oficjalny importer, czyli Suzuki International Europe GmbH w niemieckim Bensheim. Dane na ich stronie w dużej części odbiegają od tych, które można znaleźć w internecie. Chodzi przede wszystkim o daty europejskich premier, liczby egzemplarzy, czy też oznaczenia handlowe, z którymi jest największe zamieszanie w informacjach dostępnych w internecie.

Poniżej informacja prasowa z września 2009 roku, która została opublikowana na 25-lecie Swifta w Europie. Opisuje ona chronologicznie różne wersje nadwoziowe dostępne w Europie. Dodatkowo kilka osobnych tematów poświęcono wersjom GTi, cabrio oraz produkcji niemieckiej firmy tuningowej Zender. Postaram się ją wkrótce przetłumaczyć, korzystając z długich, zimowych wieczorów. 

125JahreSuzukiSwift_DerCitylitzerschreibtGeschichtepage0012125JahreSuzukiSwift_DerCitylitzerschreibtGeschichtepage0022125JahreSuzukiSwift_DerCitylitzerschreibtGeschichtepage0032125JahreSuzukiSwift_DerCitylitzerschreibtGeschichtepage0042125JahreSuzukiSwift_DerCitylitzerschreibtGeschichtepage0052125JahreSuzukiSwift_DerCitylitzerschreibtGeschichtepage0062

Komentarze (1)

Dodaj komentarz
  • Gość: [Dawid] *.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Całkiem ciekawe jest to oświadczenie.

© Suzuki Swift 1.3 GS Cabrio
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci