Menu

Suzuki Swift Cabrio

W wolnych chwilach zbieram informacje o Suzuki Swift Cabrio oraz o jego modelach bliźniaczych jak i projektach koncepcyjnych, które nigdy nie weszły do produkcji. Wszystko zaczęło się jednak od Audi TT Roadster.

Komentarze (9)

Dodaj komentarz
 • Gość: [Hazet] *.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Wow! Widzę że po za masą pracy włożyłeś też w niego sporo serca. I to się ceni. Z biegiem czasu żałuję że sprzedałem swojego słiwciaka. Wtedy nie wydawał mi się tak ciekawy jak to co widzę na Twoim blogu. Jak widać z każdego auta da się wyciągnąć piękno i urok. Gratuluję tak ogarniętego egzemplarza, pozdrawiam i życzę miłego dnia. :)

 • huczyn

  Swift MK2 jest w trochę nieszczęśliwym wieku. Co prawda jego premiera miała miejsce w 1988 roku, to jednak wiele aut mających 25-30 lat ciągle jeździ po naszych ulicach. Dodatkowo karoseria jeszcze się tak bardzo nie zestarzała, co prowadzi to do tego, że MK2 nie jest raczej uznawny za pełnoprawnego "youngtimer'a", co jest dla mnie całkowicie zrozumiałe.
  Jednak z każdym rokiem będzie to coraz rzadsze auto na ulicy i zacznie wzbudzać sympatię przechodniów :)

 • Gość: [Kacper] *.166.rako-lan.pl

  Tak od dawna śledzę Twojego bloga, to muszę przyznać, że teraz wygląda już praktycznie jak nowe:D W cabrio takie podróże to sama przyjemność, sam zastanawiam się nad zakupem właśnie auta w cabrio, jakiegoś nie drogiego i będe sobie przy nim dłubał w garażu i po trochu odrestaurowywał, co byś polecał obecnie , za jakimi modelami się rozglądać ?
  ________
  Resory Bydgoszcz

 • huczyn

  Wszystko zależy od budżetu jaki zaplanowałeś na zakup cabrio oraz jaki to ma być rocznik.

 • yorisk

  Sezon na kabrio już przemija. Zimą w tym aucie nie jest jakoś szczególnie chłodno podczas jazdy? Dach jest jakoś termoodporny i trzyma dobrze ciepło? ;) Tak z ciekawości

 • peeeni

  Może tak trochę odbiegnę od tematu ale takie pytanie.. bo się zastanawiam nad zakupem jakiejś nawigacji do auta. Jak sprawuje się Garmin? Bo widzę, że go używasz..
  _____________
  Centralne Smarowanie

 • huczyn

  Garmin jest znany z nawigacji dla żeglugi i lotnictwa, zatem gwarantuje dobry poziom. Ja mam opcję dożywotniej aktualizacji, z której korzystam od 5 lat. Jestem bardzo zadowolony.

 • huczyn

  Cabrio jest autem całosezonowym. Nie ma znaczenia, czy używasz go w lecie, czy też w zimie. Ogrzewanie jest takie same jak w wersjach dla 4-5 osób i ogrzewa małą kabinę dużo szybciej niż w metalowej budzie. Regularnie impregnowany dach jest odporny na warunki atmosferyczne. Odradza się tylko składanie dachu w temperaturach poniżej 10*C.

 • kapinorm

  Niezły swift, podoba mi się. Bardzo fajny, zadbany, model widzę że dbasz o te swoje Cabrio. Nieźle to wygląda też muszę jakieś fotki sobie swojego modelu porobić.

© Suzuki Swift Cabrio
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci